Lietuvos socialinių tyrimų centras
   
   
LT EN
 
Į PRADINĮ KONTAKTAI
Home Contact
 
   
Lietuvos socialinių tyrimų centras
     
 
SOCIOLOGIJOS INSTITUTAS
Vardas, pavardė, mokslinis laipsnis Telefonas Elektroninis paštas
Vadovė
Jaun. m. d., dokt. Inga Gaižauskaitė
(8 5) 210 2071 inga.gaizauskaite@lstc.lt
Vyriaus. m. d., dr. Vladas Gaidys (8 5) 210 2071 vladas@vilmorus.lt
Vyriaus. m. d., dr. Diana Janušauskienė (8 5) 210 2071 diana.janusauskiene@lstc.lt
Vyriaus. m. d., dr. Sarmitė Mikulionienė (8 5) 210 2071 mikulioniene@lstc.lt
Vyriaus. m. d., dr. Aurelija Novelskaitė (8 5) 210 2071 aurelija.novelskaite@lstc.lt
Vyriaus. m. d., dr. Meilutė Taljūnaitė (8 5) 211 3774 taljunaite@gmail.com
Vyriaus. m. d., dr. Alina Žvinklienė (8 5) 210 2071 alinazvin@gmail.com
Mokslininkas emeritas, dr. Arvydas Virgilijus Matulionis (8 5) 210 2071 arvydas.matulionis@gmail.com
Vyresn. m. d., dr. Lilija Kublickienė (8 5) 211 3774 lilija.kublickiene@gmail.com
Vyresn. m. d., dr. Darius Liutikas (8 5) 210 2071 darius.liutikas@gmail.com
Mokslo d., dr. Elena Kocai (8 5) 210 2071 elena.kocai@yahoo.com
Mokslo d., dr. Liutauras Labanauskas (8 5) 210 2071 liutauras.labanauskas@gmail.com
Mokslo d., dr. Anna Lipnevič (8 5) 210 2071 anna.lipnevic@gmail.com
Mokslo d., dr. Gražina Rapolienė (8 5) 210 2071 g.rapoliene@gmail.com
Jaun. m. d. Irena Šutinienė (8 5) 210 2071 irena.sutiniene@gmail.com
Jaun. m. d., dokt. Sonata Vyšniauskienė (8 5) 210 2071 sbrazyte@gmail.com
Eduardas Kęstutis Sviklas (8 5) 210 2071 eduardas.sviklas@lstc.lt
Dokt. Ingrida Gečienė (8 5) 210 2071 ingrida.geciene@lstc.lt
Dokt. Eglė Tūzaitė (8 5) 210 2071 egle.tuzaite@gmail.com
Dokt. Anastasiya Jurkevits (8 5) 210 2071 anastasiya.jurkevits@gmail.com
Dokt. Laura Bagočiūnė (8 5) 210 2071 laura.bagociune@gmail.com
Dokt. Giedrė Plepytė-Davidavičienė (8 5) 210 2071 giedrepl@gmail.com
Mokslo d. Deimantė Šėporaitytė-Vismantė (pagal projektą) - deimate.seporaityte-vismante@kf.vu.lt
 
     
 
  
Valstybinis mokslinių tyrimų institutas Lietuvos socialinių tyrimų centras
A.Goštauto g. 9, LT-01108 Vilnius. Biudžetinė įstaiga, kodas 302470037
PVM kodas 100005115913
Tel.: (8 5) 211 3774, mob. tel.: (8 652) 10 882, faks.: (8 5) 275 4896
El.p.: institutas@lstc.lt
State scientific research institute Lithuanian Social Research Centre
A. Gostauto st. 9, LT-01108 Vilnius, Lithuania
Phone: +370 5 211 3774, mob. phone: +370 652 10 882, fax: +370 5 275 4896
E-mail: institutas@lstc.lt